Untitled-9
Kancelaria Radcy Prawnego ABM

O kancelarii

Radca prawny ABM

Radca prawny Piła - O kancelarii

Moja Kancelaria powstała w 2010r. i przez ten szereg lat pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, na które napotykają w swoim codziennym życiu.

Dziś jako Radca prawny  specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym, do którego zalicza się bardzo duża ilość spraw, w tym zaczynając od spraw o rozwód i separację, zabezpieczenie potrzeb rodziny, ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami i podział majątku, poprzez sprawy o ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa, przysposobienie, ustalenie alimentów, podwyższenie i obniżenie alimentów, sprawy z zakresu władzy rodzicielskiej (ograniczenie, pozbawienie), ustalenie kontaktów w dzieckiem, czy realizację kontaktów z dzieckiem, zezwolenie na wyjazd dziecka za granicę, kiedy rodzic nie wyraża na to zgody, a także sprawami o ubezwłasnowolnienie. Spraw tych jest znacznie więcej, lecz wskazuję na te najczęściej się pojawiające.

Prawo rodzinne to dziedzina w której mam największe doświadczenie, jednakże sukcesami mogę się pochwalić również w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, a także sporów z organami rentowymi (ZUS, KRUS), a także prawa administracyjnego.

Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, dział spadku, zachowek).

Wspieram moich Klientów zarówno merytorycznie, udzielając im wyczerpujących porad prawnych, jak i reprezentując ich przez Sądem. Prowadzę negocjacje, uczestniczę w mediacjach oraz przygotowuję wymagane dokumenty.

Jestem również Arbitrem Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego w wyżej wskazanych sprawach. Więcej o rozstrzyganiu sporów znajduje się w zakładce Sąd Arbitrażowy.

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego w Pile skierowana jest głównie do indywidualnych osób, w których życiu pojawiły się problemy rodzinne.

Radca prawny Piła, Prawnik Piła, Adwokat Piła, porady prawne Piła - Anna Błaszczyk - Miężalska

Neleżę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

Nr uprawnień BD-1590

Radca prawny - Usługi

Prawo rodzinne to dziedzina w której mam największe doświadczenie, jednakże sukcesami mogę się pochwalić również w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, a także sporów z organami rentowymi (ZUS, KRUS), a także prawa administracyjnego.

Potrzebujesz porady prawnej?

Skontaktuj się ze mną

604 667 683

Kancelaria Radcy Prawnego

Anna Błaszczyk - Miężalska

pl. Konstytucji 3 Maja 12

64-920 Piła

tel.: 604 667 683